Služby

Redakčný systém

SilverStripe je redakčný systém, tzv. CMS (Content Management System) určený na správu obsahu webu. Je vhodný pre všetky typy webov a webových aplikácií – od jednoduchých až po robustné systémy s vysokou záťažou.

Má príjemné užívateľské prostredie a je veľmi intuitívny, takže na jeho používanie postačia štandardné používateľské zručnosti.

SilverStripe začala budovať novozélandská spoločnosť SilverStripe Ltd. v roku 2000 ako svoj vlastný komerčný redakčný systém. V roku 2006 sa spoločnosť rozhodla vytvoriť zo svojho CMS Open Source systém a poskytnúť ho komunite webových vývojárov.

Open source

Keďže CMS SilverStripe je systémom z kategórie Open Source, jeho používanie je bezplatné.

deti1


Prečo SilverStripe?

Vývoj  CMS SilverStripe zabezpečuje komunita nadšených IT profesionálov po celom svete. Je jedným z najúspešnejších Open Source redakčných systémov, čo dokazujú aj mnohé ocenenia.

Vlastnosti SilverStripe

Redakčný systém SilverStripe poskytuje komfortné a intuitívne používateľské prostredie na správu obsahu webov. Bez znalosti programovania alebo potreby ovládať HTML môžete svoj web alebo e-shop aktualizovať kedy potrebujete.

Školenia redaktorov a HOTline

Ku každému novému projektu poskytujeme bezplatné preškolenie pre redaktora - pred spustením nového projektu, aj každý ďalší rok po spustení webu.